Sistem Tender Online Selangor
  • Lupa Kata Laluan? • Daftar Akaun! • Cara Mendaftar
  • Utama
  • Carta Tender
  • Penender Berjaya
  • Pekeliling
  • Aduan
  • Pertanyaan
    • Bantuan
    • Panduan Pengguna
  • Direktori Agensi
    • Syarikat Berkaitan Kerajaan (GLC)
    • Institusi Pengajian Tinggi Swasta (IPTS)
    • Perbendaharaan Negeri Selangor
    • Pejabat SUK
    • Pejabat Daerah
    • PBT
    • Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor
    • Jabatan Pengairan dan Saliran
    • Jabatan di bawah Kerajaan Negeri Selangor
    • Jabatan Lain

Bantuan

Kontraktor (19 artikel)
Bantuan Untuk Kontraktor
Agensi (5 artikel)
Bantuan untuk agensi
Daftar Syarikat
Berita Terkini
RALAT HARGA DOKUMEN SEBUT HARGA 4 Sep 2026
LAWATAN TAPAK BERTARIKH 10 SEPTEMBER 2026 (KHAMIS) - PENCUCIAN DAN PEMOTONGAN RUMPUT DI PEJABAT CAWANGAN - MBPJ/SH/P/189/2026 4 Sep 2026
SEBUTHARGA MEMBEKAL PAKAIAN SERAGAM DAN BAJU KORPORAT DI JABATAN PENGAIRAN DAN SALIRAN DAERAH KUALA SELANGOR TAHUN 2026 3 Sep 2026
TAKLIMAT PROJEK LANDSKAP BERTARIKH 09 SEPTEMBER 2026 (RABU) 3 Sep 2026
KERJA-KERJA MEMBAIK PULIH LALUAN KONKRIT DAN JAMBATAN DI JALAN SEBELAH SUNGAI DUA BAGAN TEOCHEW, KAMPUNG BAGAN, PULAU KETAM 3 Sep 2026
RALAT- TEMPOH KONTRAK PADA KENYATAAN TAWARAN DI MUKA SURAT 7 2 Sep 2026
SEMINAR MELESTARIKAN PEROLEHAN MPSEPANG 2026 29 Aug 2026
ADDENDUM NO.1 NAIKTARAF KERJA-KERJA PEMBAIKAN STRUKTUR DI BANGUNAN KLINIK KESIHATAN BANDAR BOTANIK KLANG, SELANGOR DARUL EHSAN 27 Aug 2026
MAKLUMAN : LANJUTAN TARIKH TUTUP SEBUT HARGA MBSJ.KUB.400-5/7/1254 26 Aug 2026
MAKLUMAN : LANJUTAN TARIKH TUTUP SEBUT HARGA MBSJ.KUB.400-5/7/1255 26 Aug 2026
Lihat Semua

Maklumat Berkaitan
Pendaftaran / Kemaskini

Unit Perancang Ekonomi Negeri (UPEN)
Tingkat 4, Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah
40503 Shah Alam, Selangor Darul Ehsan

Waktu Urusan 8.00 Pagi - 5.00 Petang
Kecuali Sabtu, Ahad dan Cuti Umum
Alamat Emel tenderadmin@selangor.gov.my
  • Masalah berkaitan pendaftaran
  • Masalah berkaitan kemaskini
  • Pendaftaran / Kemaskini mengambil 3 hari waktu bekerja

Maklumat Berkaitan
Masalah Teknikal Sistem

Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
Tingkat 2, Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah
40503 Shah Alam, Selangor Darul Ehsan

Waktu Urusan 8.00 Pagi - 5.00 Petang
Kecuali Sabtu, Ahad dan Cuti Umum
Alamat Emel tenderadmin@selangor.gov.my
  • Mesti ada tajuk e-mel
  • Nyatakan masalah dengan jelas
  • Lampirkan Screen Shot
  • Untuk masalah pembayaran, sila lampirkan salinan transaksi bank.
  • Masalah transaksi pembayaran dengan PBT diuruskan oleh PBT.
  • Masalah transaksi dengan Pejabat SUK, diuruskan oleh Bahagian Khidmat Pengurusan (BKP, Unit Kewangan, Tingkat 17).
  • Setiap aduan yang diterima melalui emel hendaklah diberikan maklum balas awal dalam tempoh tidak melebihi tiga hari bekerja dari tarikh aduan diterima.
Pendaftaran Syarikat, Pembaharuan dan Pembelian Dokumen Tender / Sebut Harga boleh dilakukan menggunakan
FPX Perbankan Internet
di Malaysia

Pensijilan & Kepatuhan

Pensijilan ISO/IEC 27001:2022
Versi Sistem : STOS Ver 2.3
©2026 Setiausaha Kerajaan Negeri Selangor. Hak Cipta Terpelihara.  |  Polisi Keselamatan
Sesuai dipapar menggunakan Edge 2023, Firefox 110.0, Google Chrome 110.0 ke atas dengan resolusi 1024 x 768.
Modal title